Dračinec Ohnivec eBook

Fatimma.cz Dračinec Ohnivec Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dračinec Ohnivec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dračinec Ohnivec.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,23 MB

ISBN: 8072364146

POPIS
Klouzavý let, strmý let, přemety – není snad nic krásnějšího než sedět na dračím hřbetu! Ale k jízdě na těchto nádherných tvorech potřebujete náležitý výcvik... nejlépe v dračinci Ohnivci! Yu je bez sebe štěstím: Smí strávit prázdniny na Ohnivci. A zrovna v době, kdy se budou konat velké dračí závody! Jenže na kom poletí? Na starém hospodářském draku Pořízkovi by to mohla rovnou zabalit... Potřebuje rychlého, věrného draka. Ale kde ho vzít a nekrást?
STÁHNOUT ČÍST
Velké dračí závody | KNIHCENTRUM.cz
Baletní střevíčky - Jedna balerína navíc - Beatrice Masini, knihu máme skladem. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma!
Dračinec Ohnivec (Velké dračí závody) od 8.48€ . NajNakup.sk
„Dračinec Ohnivec" je nová, velice zvláštní řada knih pro dívky: Ve fantastickém, tak trochu středověkém světě se děti totiž neprohánějí na koních, ale na dracích! Tihle draci jsou však opravdoví mazlíčkové - laskaví, něžní, milující dobré bydlo a pravidelnou péči.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY