Znovu Skotsko po česku eBook

Fatimma.cz Znovu Skotsko po česku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Znovu Skotsko po česku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Znovu Skotsko po česku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Znovu Skotsko po česku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,45 MB

ISBN: 9788025725351

POPIS
Skotsko po česku 2 navazuje na knihu podobného jména, která vyšla v roce 2015.Autor, který strávil většinu svého života ve Skotsku, a poslednich dvacet let ve funkci českého honorárního konzula, stále hledá nepravděpodobné spojitosti mezi zemí v srdci Evropy a zemí na jejim nejvzdálenějším, do Atlantiku vystrčeném okraji. Knihou opět procházejí místa a lidé, dějiny i současnost, kultura, umění a humor i sport, včetně historek z první ruky, podaných autorovým osobitým, uvolněným jazykem. Knihu opět doprovazí originální, ‘’na míru šité’’ ilustrace Stuarta Campbella.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Znovu Skotsko po česku - Stuart Campbell, Paul ...
Objednávejte knihu Znovu Skotsko po česku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Skotsko po česku — Nakladatelství Argo
Skotsko po česku 2 navazuje na knihu podobného jména, která vyšla v roce 2015. Autor, který strávil většinu svého života ve Skotsku, a poslednich dvacet let ve funkci českého honorárního konzula, stále hledá nepravděpodobné spojitosti mezi zemí v srdci Evropy a zemí na jejim nejvzdálenějším, do Atlantiku vystrčeném okraji.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY