Václav Havel: Životopis eBook

Fatimma.cz Václav Havel: Životopis Image

INFORMACE

Václav Havel: Životopis je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eda Kriseová. Přečtěte si s námi knihu Václav Havel: Životopis na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Václav Havel: Životopis.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

ISBN: 7053

POPIS
Životopis Václava Havla z roku 1991, s desítkami fotografií z rodinného alba. V Životopise z roku 1991 vypráví autorka o životě Václava Havla tak přirozeně a přístupně, jako se v ustáleném kruhu známých mluví o dobrých přátelích. Výrazné epizody přibližují čtenářům Havlovy osudy a zároveň zdroje, ze kterých rostl jeho charakter a názory. Bezprostřední, živý účin autorčina podání je znásoben desítkami fotografií z rodinného alba a dalšími působivými záběry z Havlova života.
STÁHNOUT ČÍST
Václav Havel (1936 - 2011)
Studijní materiál Václav Havel - životopis už se na Tebe teší v rubrice Literatura, Spisovatelé. Nenech ho čekat dlouho :-).
Knihovna Václava Havla
Václav Havel musel opustit divadlo a jeho díla byla zakázána. V roce 1974 nastoupil do trutnovského pivovaru jako dělník. V roce 1974 nastoupil do trutnovského pivovaru jako dělník. Když o dva roky později zasáhly komunistické síly proti undergroundové kapele The Plastic People of The Universe, Václav Havel na nic nečekal.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY