Den falešné kočky eBook

Fatimma.cz Den falešné kočky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Den falešné kočky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Pasi Ilmari Jääskeläinen? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Den falešné kočky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,20 MB

ISBN: 9788074329289

POPIS
Název finského města Marrasvirta doslova znamená Smrtný proud, což v lecčems symbolizuje vyznění nejnovějšího románu od známého mistra finského podivna. Ač se příběh odehrává v jediném dni, ten den možná trvá i 100 let. Ve městě vrcholí každoroční festival, ale Kaarna, jeden z jeho organizátorů, nemá na zábavu ani pomyšlení. Právě mu zavolali z domu pro seniory, že jeho matka, trpící Alzheimerovou chorobou, umírá a on by měl co nejdříve přijet. Jaké nečekané události rozbijí Kaarnův pečlivě připravený program a nakonec převrátí naruby celý jeho život? Populární autor opět míchá kartami osudů a spojuje žánry do jedinečného finského podivna, v němž nechybí prvky fantasy, špionážního románu, hororu, ba ani detektivky nebo pohádky.
STÁHNOUT ČÍST
Den falešné kočky - Pasi Ilmari Jääskeläinen | Knihy Dobrovský
Máte vybrané filtry: den falesne kocky. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Den falešné kočky - Pasi Ilmari Jääskeläinen | Knihy Dobrovský
Den falešné kočky - Pasi Ilmari Jääskeläinen. Název finského města Marrasvirta doslova znamená Smrtný proud, což v lecčems symbolizuje vyznění nejnovějšího románu od známého mistra finského podivna. Ač se příběh odehrává v jediném dni, ten den možná trvá i 100 let.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY