Futsal eBook

Fatimma.cz Futsal Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Futsal! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Futsal a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Futsal.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,45 MB

ISBN: 9788024725345

POPIS
Tato ojedinělá publikace pojednává o futsalu FIFA - dynamicky se rozvíjejícím sportovním odvětví, které se vyvinulo z fotbalu. Výkonnostním i rekreačním hráčům, trenérům a učitelům tělesné výchovy i všem ostatním zájemcům představuje futsal z komplexního pohledu. Autor, bývalý aktivní hráč a současný mezinárodní rozhodčí, jej srovnává s ostatními formami fotbalu, věnuje se především herním činnostem jednotlivce, herním kombinacím a systémům, nezapomíná ani na pravidla hry a informace o soutěžích a na specifický futsalový trénink. Kniha obsahuje množství názorných fotografií a schémat.
STÁHNOUT ČÍST
Futsal - Wikipedia
Mistr ligy 2018/2019 u AC Sparta Praha futsal… Spartu v Teplicích poslal do vedení Amadeu, když nadvakrát dorazil střelu svého spoluhráče Wildeho.
Futsal - Wikipedia
FUTSAL ČELECHOVICE NA HANÉ/TJ SMRŽICE. Stránky mládeže klubu. JEDNA RADOST,JEDEN CÍL,JEDEN TÝM !!!!! SPONZOR TÝMU ŽÁCI - plán na týden 09.03. -15.3.2020. 24. 2. 2020 Celý příspěvek | Rubrika: Týdenní plány. NOMINACE a Rozlosování na futsal. přebor starších žáků Brno 29.2.2020 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY