Futsal eBook

Fatimma.cz Futsal Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Futsal! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Futsal a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Futsal.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,39 MB

ISBN: 9788024725345

POPIS
Tato ojedinělá publikace pojednává o futsalu FIFA - dynamicky se rozvíjejícím sportovním odvětví, které se vyvinulo z fotbalu. Výkonnostním i rekreačním hráčům, trenérům a učitelům tělesné výchovy i všem ostatním zájemcům představuje futsal z komplexního pohledu. Autor, bývalý aktivní hráč a současný mezinárodní rozhodčí, jej srovnává s ostatními formami fotbalu, věnuje se především herním činnostem jednotlivce, herním kombinacím a systémům, nezapomíná ani na pravidla hry a informace o soutěžích a na specifický futsalový trénink. Kniha obsahuje množství názorných fotografií a schémat.
STÁHNOUT ČÍST
OSF KLADNO: Vše nejen o futsalu na Kladensku
V neděli 20.10. odstartuje čtyřmi zápasy úvodní hrací den Okresního přeboru Blansko. Nabité soupisky naznačují, že se opět můžeme těšit na zajímavé souboje o mistrovský titul.
eFutsal.cz - vše ze světa futsalu
Aktuální zpravodajství, výsledky, tabulky, reportáže, komentáře, sestřihy sportovních událostí, online přenosy i zajímavosti z futsalu na iSport.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY