Zeměpis 5 Hospodářství a společnost s komentářem pro učitele eBook

Fatimma.cz Zeměpis 5 Hospodářství a společnost s komentářem pro učitele Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zeměpis 5 Hospodářství a společnost s komentářem pro učitele! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zeměpis 5 Hospodářství a společnost s komentářem pro učitele a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis 5 Hospodářství a společnost s komentářem pro učitele.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,57 MB

ISBN: 8072301292

POPIS
Zeměpis 5 (s komentářem pro učitele) je nyní aktualizován! Předpokládané datum dokončení je konec školního roku 2013/2014. Celá řada učebnic Zeměpisu prochází kompletní textovou a grafickou revizí tak, aby informace v nich obsažené odpovídaly současnosti.Barevně odlišené poznámky v učitelské verzi Zeměpisu 5 rozšiřují rámec výuky o nové podněty z různých oblastí vztahujících se ke geografické tematice. Tvoří je metodické poznámky, náměty na zapojení regionálních prvků do výuky, odpovědi na kontrolní otázky, vysvětlivky, zajímavosti, tipy, rady, odkazy na odbornou literaturu a na mezipředmětové a meziročníkové vztahy.
STÁHNOUT ČÍST
Zeměpis 5 Hospodářství a společnost s komentářem pro učitele
Závěrečný díl tematické série učebnic zeměpisu opisuje nesmírně přístupně a populárně politicko-hospodářské problémy lidstva přelomu tisíciletí a především pak ekologické, ekonomické, kulturní a politické procesy související s globalizací. Vzhledem k prudkému ...
Zemepis 5 hospodarstvi a spolecnost | Sleviste.cz
Voženílek, Vít - Fňukal, Miloš - Mahrová, Marta (2001): Zeměpis 3 s komentářem pro učitele. Zeměpis oceánů a světadílů (2). Zeměpis oceánů a světadílů (2). Amerika, Asie, Evropa .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY