Divadélko se zvířátky na dvorku eBook

Fatimma.cz Divadélko se zvířátky na dvorku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Divadélko se zvířátky na dvorku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Divadélko se zvířátky na dvorku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Divadélko se zvířátky na dvorku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,88 MB

ISBN: 9788026615026

POPIS
Sedněte si na svá místa, pohádka se pro vás chystá!Knížka je pokračováním řady veršovaných pohádek s výchovnou tématikou. Díky zvířátkům se děti poučí o tom, jak se chovat například v lese, u vody nebo na silnici. Jednotlivými příběhy děti provází malý Kašpárek a na stránkách nakladatelství si můžete stáhnout papírové loutky. Ty stačí vystřihnout a nalepit na špejli, čímž se pohádkové příběhy stávají ještě poutavějšími. S dětmi si tak můžete nejenom číst, prohlížet barevné obrázky, ale také zahrát divadlo a společně vymýšlet další příběhy.
STÁHNOUT ČÍST
Divadelko se zviratky na dvorku romana sucha levně ...
Divadélko se zvířátky na dvorku : moudré pohádky s výchovným poučením / Pět veršovaných poučných pohádek o zvířátkách, které si lze zahrát také jako loutkové divadélko.
Divadélko se zvířátky na dvorku - Moudré pohádky s ...
Divadélko se zvířátky na dvorku - Romana Suchá ... Ty stačí vystřihnout a nalepit na špejli, čímž se pohádkové příběhy stávají ještě poutavějšími. S dětmi si tak můžete nejenom číst, prohlížet barevné obrázky, ale také zahrát divadlo a společně vymýšlet další příběhy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY