Divadélko se zvířátky na dvorku eBook

Fatimma.cz Divadélko se zvířátky na dvorku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Divadélko se zvířátky na dvorku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Divadélko se zvířátky na dvorku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Divadélko se zvířátky na dvorku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,57 MB

ISBN: 9788026615026

POPIS
Sedněte si na svá místa, pohádka se pro vás chystá!Knížka je pokračováním řady veršovaných pohádek s výchovnou tématikou. Díky zvířátkům se děti poučí o tom, jak se chovat například v lese, u vody nebo na silnici. Jednotlivými příběhy děti provází malý Kašpárek a na stránkách nakladatelství si můžete stáhnout papírové loutky. Ty stačí vystřihnout a nalepit na špejli, čímž se pohádkové příběhy stávají ještě poutavějšími. S dětmi si tak můžete nejenom číst, prohlížet barevné obrázky, ale také zahrát divadlo a společně vymýšlet další příběhy.
STÁHNOUT ČÍST
Divadélko se zvířátky na dvorku - Moudré pohádky s ...
Hledáte Divadélko se zvířátky na dvorku od Romana Suchá? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Divadélko se zvířátky na dvorku - Knihy.cz
Knížka „Divadélko se zvířátky na DVORKU" přináší dětem krátké veršované pohádky o zvířátkách s výchovnou tematikou (třeba o přecházení silnice, opalování, jak se správně chovat v lese apod.). Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY