Na zvířatech záleží eBook

Fatimma.cz Na zvířatech záleží Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na zvířatech záleží! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na zvířatech záleží a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Na zvířatech záleží.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,61 MB

ISBN: 9788073873226

POPIS
Biolog Marc Bekoff v knize objasňuje, proč si zvířata zaslouží naši lásku a úctu. Je odborníkem, který zvířata doopravdy miluje, protože si uvědomuje, že s námi sdílejí všechny emoce, včetně citu lásky, úzkosti, radosti, obavy i slitování. Pokud si čtenář již zvykl na tradiční darwinistický pohled na přírodu kouzel zbavenou, tato kniha mu může pomoci změnit názor. Pokud již patří mezi ochránce zvířat či dokonce mezi ochránce zvířecích práv, získá navíc neocenitelný materiál, podle něhož může lidem kolem sebe vysvětlit, proč je ochrana zvířat tak důležitá. Kniha je cenná, protože v ní vyjadřuje svůj názor i celá řada významných západních vědců. V určitém smyslu bude jedna z prvních svého druhu u nás, protože naši ochránci zvířecích práv zatím mohli publikovat jen v polosamizdatových nákladech, aniž by si jich velká nakladatelství vůbec všimla.
STÁHNOUT ČÍST
Na zvířatech záleží - Marc Bekoff - Megaknihy.cz
Všetky informácie o produkte Kniha Na zvířatech záleží - Marc Bekoff, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Na zvířatech záleží - Marc Bekoff.
Na zviratech zalezi | Sleviste.cz
Kniha: Na zvířatech záleží - Marc Bekoff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY