Puška K98k eBook

Fatimma.cz Puška K98k Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Puška K98k! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Puška K98k a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Puška K98k.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,46 MB

ISBN: 9788020418418

POPIS
První svazek z unikátní série publikací, které prostřednictvím fundovaných komentářů k bohaté kolekci propagandistických fotografií německé armády z doby 2. světové války nabízejí o bjevnou interpretaci vývoje jednotlivých typů německých pěchotních zbraní. Každá kniha edice Propaganda nabízí nejprve bohatě ilustrovaný přehled všech důležitých informací o daném typu zbraně, v hlavní části pak soubor jinak nedostupných dobových fotografií, které ukazují skutečné využívání popisované výzbroje. Stylizování některých snímků autoři plně vyvažují objektivním výkladem. Knihy z edice Propaganda jsou nezbytnými příručkami zdaleka ne jen pro muzejní pracovníky a sběratele, nýbrž pro všechny zájemce o dějiny druhé světové války a historii zbrojní techniky.
STÁHNOUT ČÍST
Puška K98k - Catalog of Frantisek Bartos Regional Library ...
Na stránke AFG.sk nájdete aj Guľovnica Mauser K98 kal.8x57. Prezrite si našu širokú ponuku!
Puška K98k OBRAZOVÁ HISTORIE NEJSLAVNĚJŠÍ PUŠKY 2. SVĚTOVÉ ...
Prodej zbraně: Puška opakovací Mauser K98 7,92 mm Mauser, pušky, č: 973. Německá opakovací puška Mauser K98 patří k legendárním zbraním. Bylo jich vyrobeno 14 milionů kusů. Dodnes však přitahuje sběratele celého světa.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY