LEGO NINJAGO: Nindroidi útočí! eBook

Fatimma.cz LEGO NINJAGO: Nindroidi útočí! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou LEGO NINJAGO: Nindroidi útočí!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu LEGO NINJAGO: Nindroidi útočí! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: LEGO NINJAGO: Nindroidi útočí!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

ISBN: 9788025143407

POPIS
Město Ninjago bylo během bitvy mezi statečnými ninji v čele se Senseiem Wu a zlým Overlordem zcela zničeno, ale v novém období míru vstalo z popela a rozvíjelo se jako nikdy předtím. V dobách, kdy zlatý nindža dohlížel na Ninjago, se ostatní nindžové spokojeně ujali své nové role učitelů. Netušili však, že se zlo vrátilo… Prožij společně s nindži nová dobrodružství, přečti si příběh a odpověz na otázky. V knížce na tebe čeká spousta zábavných aktivit a na obalu minifigurka nindži Zanea.
STÁHNOUT ČÍST
Lego Ninjago 9444 Cole útočí. - Praha - Sbazar.cz
Lego Ninjago 9444 - Cole útočí - Skales, generál hadího kmene Hyponbrai, se snaží silou mysli ovládnout a zastavit Colea, který se snaží sebrat zlatou hůl Hypnobrai s jejím silným protijedem. Zaútoč na hypnotizujícího generála s Coleovým bojovým vozidlem! Spusť odpalování kamenů a použij nindžovské meče! Převrať bojové vozidlo a nečekaně zaútoč!
LEGO Ninjago | Zboží.cz
Přidej se k odvážné misi na záchranu Lloyda z Paláce tajemství v sadě 70651 Závěrečný souboj v trůnním sále od LEGO® NINJAGO®! Proraz se Skylor zeď do trůnního sálu. Postav se s Nyou princezně Harumi, ale dávej pozor: Harumi má katany a zlaté meče.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY