Nail Art - škola nehtového zdobení eBook

Fatimma.cz Nail Art - škola nehtového zdobení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nail Art - škola nehtového zdobení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nail Art - škola nehtového zdobení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Nail Art - škola nehtového zdobení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,46 MB

ISBN: 807362365X

POPIS
Každá žena, která dbá na pěstěné, upravené ruce, najde v této pubikaci s mnoha krásnými fotografiemi inspiraci, jak dovést půvab rukou k dokonalosti. Ať už hledáte něco elegantního, anebo divokého, výrazného, nebo naopak něžně romantického, mezi bezmála 200 perfektními vzory si určitě vyberete. Tato kniha je přínosem i pro všechny profesionály, neboť její autorkou je samostatná mistryně Evropy v nehtovém zdobení Gabriela Krejcarová.
STÁHNOUT ČÍST
Zdobení nehtů, nail art - Starnails
Vítám Vás na stránkách profesionálního nehtového studia. Nabízím Vám služby v oblasti manikúry, modeláže nehtů a zdobení nehtů - nail art. Krásné a upravené ruce jsou vizitkou každého. Proto nejen ženy, ale i muži by měli o své ruce dobře pečovat. Kvalitní a pravidelná péče je tedy důležitá.
mona-art
Nail Art škola nehtového zdobení (2006) | Krejcarová, Gabriela | ISBN: 9788073623654 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY