Česko-anglický slovník / Czech-english dictionary pedagogy eBook

Fatimma.cz Česko-anglický slovník / Czech-english dictionary pedagogy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Česko-anglický slovník / Czech-english dictionary pedagogy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Česko-anglický slovník / Czech-english dictionary pedagogy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Česko-anglický slovník / Czech-english dictionary pedagogy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,69 MB

ISBN: 9788073152178

POPIS
Slovník obsahuje více než 7 000 termínů a jiných výrazů z teorie i z edukační praxe, označujících např. nové formy vzdělávání, druhy škol aj. Slovník je uzpůsoben pro široký okruh uživatelů, jimiž jsou zejména studenti a doktorandi v pedagogických a andragogických oborech, odborníci v pedagogice, psychologii, sociologii, personalistice a další učitelé a ředitelé různých druhů škol, manažeři podnikového vzdělávání a odborníci ve vzdělávání dospělých, pracovníci školské správy a vzdělávací politiky i překladatelé a tlumočníci.
STÁHNOUT ČÍST
education - český překlad - slovník bab.la
Česko-anglický pedagogický slovník. Czech-English Dictionary of Education. PRŮCHA Jan. Info: ARSCI, 2005 (1) - brož, 144 str. EAN: 9788086078502 ISBN: 80-86078-50-7. Hodnocení: 0 hodnocení ...
education - český překlad - slovník bab.la
Česko-anglický slovník. Anglicko-český slovník WordReference je speciálně upravený pro prostředí internetu. Mezi jeho funkce patří mimo jiné: Jednoduchý, dobře čitelný formát. Propojení s fórem, máte-li další otázky. Neustálé vylepšování.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY