Můj New York eBook

Fatimma.cz Můj New York Image

INFORMACE

Hledáte knihu Můj New York? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Alessandra Mattanza? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Můj New York.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,36 MB

ISBN: 9788075291790

POPIS
New York je studnicí nesčetných příběhů. Kdo ho chce poznat, musí v něm číst jako v knize. Listovat jím stránku po stránce, prohlížet si obrazy ulic a učit se mu naslouchat. New York totiž není jen „městem tisíců světel", ale i tisíců hlasů. A když se tyto detaily, každodenní okamžiky pečlivě a trpělivě poskládají jako puzzle, vznikne obraz New Yorku. Pak jako mávnutím kouzelného proutku dostane New York svoji podobu. Tato kniha je vyprávěním osobností, jež daly městu duši, spoluutvářely jeho historii a které šíří jeho obraz po celém světě v oblasti umění, literatury, architektury, kinematografie, hudby a kulinářství - Roberta De Niro i Woodyho Allena, Jaye McInerneyho, Martina Scorseseho i Daniela Libeskinda, Maria Bataliho i Candace Bushnellové, Spikea Leeho a dalších.
STÁHNOUT ČÍST
Můj New York - Mattanzaová Alessandra | Knihy Dobrovský
O čem je kniha Můj New York? New York je studnicí nesčetných příběhů. Kdo ho chce poznat, musí v něm číst jako v knize. Listovat jím stránku po stránce, prohlížet si obrazy ulic a učit se mu naslouchat. New York totiž není jen „městem tisíců světel", ale i tisíců hlasů.
Můj New York - Město očima známých osobností - všechna ...
Óda na New York a všechny jeho krásy. Fotografie jsou nádherné, člověk opravdu nasaje jedinečnou atmosféru. Jenom si myslím, že by možná byla zajímavější stejně koncipovaná kniha, akorát z pohledu úplně obyčejných lidí, místo hollywoodských hvězd a dalších miliardářů:))
SOUVISEJÍCÍ KNIHY