Stínové postavy eBook

Fatimma.cz Stínové postavy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stínové postavy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stínové postavy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Stínové postavy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,64 MB

ISBN: 9788072688685

POPIS
Jak se promítají takzvané velké dějiny a události do osudů obyčejných lidí? Kam zmizely stovky tváří z fotografického alba pana učitele? Stínové postavy. Některé se z minulosti vynořují zřetelně a přecházejí do současnosti, jiné zůstávají neurčité a nejasné a jejich obrysy se ztrácejí v mlze zapomnění.
STÁHNOUT ČÍST
Seznam postav seriálu Hra o trůny - Wikipedie
Stínové postavy. Některé se z minulosti vynořují zřetelně a přecházejí do současnosti, jiné zůstávají neurčité a nejasné a jejich obrysy se ztrácejí v mlze zapomnění. Formát po ořezu: 130 x 195 Počet stran: 240 Brožovaná s přebalem ISBN 978-80-7268-868-5:
Stínové postavy - Břetislav Ditrych - Megaknihy.cz
Urgalové. Urgalové jsou vysocí asi tři metry, tělo mají jako lidské, ale samci mají na hlavě mohutné beraní rohy. Jsou to zdatní bojovníci a jejich mohutné svalnaté tělo spolu s rohy vyvolává hrůzu. Největší a nejnebezpečnější z nich si říkají kulové a tvoří elitní jednotky urgalské armády.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY