Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí eBook

Fatimma.cz Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,29 MB

ISBN: 9788024264622

POPIS
Admirál Picard musí opustit Enterprise i své kolegy a postavit se nejtěžší výzvě v dosavadní kariéře. Masivní hvězda v Romulanském impériu hrozí zhroucením a přeměnou v supernovu. Šoková vlna od takového jevu může být nevyzpytatelná a Romulané ani Federace na ní nechtějí čekat. Je rozhodnuto – civilizace se musí přesunout. Začíná největší evakuace v dějinách...ÚVODNÍ KAPITOLA NEJNOVĚJŠÍHO SERIÁLU "STAR TREK: PICARD"
STÁHNOUT ČÍST
Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí
Všechny informace o produktu Kniha Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí - Una McCormack, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí - Una McCormack.
Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí - Una ...
Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí ... Admirál Picard musí opustit Enterprise i své kolegy a postavit se nejtěžší výzvě v dosavadní kariéře. Masivní hvězda v Romulanském impériu hrozí zhroucením a přeměnou v supernovu. ... ÚVODNÍ KAPITOLA NEJNOVĚJŠÍHO SERIÁLU "STAR TREK: PICARD" více. Mohlo by se vám ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY