Právo a reklama v praxi eBook

Fatimma.cz Právo a reklama v praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Právo a reklama v praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Právo a reklama v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Právo a reklama v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,90 MB

ISBN: 8072016547

POPIS
Reklama je dnes svázána netušeným množstvím právních omezení. Chcete-li se s nimi vyrovnat a přesto propagovat vtipným a účinným způsobem, najdete v této knize nejen potřebný přehled právní úpravy, ale i množství příkladů a řešení z praxe. U dosud málo známého oboru reklamního práva je zajímavé i ohlédnutí do jeho historie či obecnější úvaha o omezených možnostech tradiční legislativy reklamu regulovat. Autor knihy se jako advokát tomuto oboru trvale věnuje. Kniha je určena zejména pro praktiky ze světa reklamy a médií, ale užitečný přehled poskytne i advokátům a právníkům podnikovým.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Právo a reklama v praxi - Trh knih - můj antikvariát ...
* publikace přibližuje novou úpravu dědického práva z pohledu práva hmotného i procesního * zdůrazňuje praktickou stránku řešení nových problémů, které nová úprava dědického práva přinesla * v první části se věnuje nové úpravě dědické
PDF PRÁVO A REKLAMA - advokátní kancelář
Všechny informace o produktu Kniha Dědické právo v praxi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dědické právo v praxi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY