Včely eBook

Fatimma.cz Včely Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Včely! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Včely a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Včely.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,43 MB

ISBN: 9788055162683

POPIS
Včely sú životne dôležité pre budúcnosť našej planéty, no sú ohrozené a ich počet stále klesá.Kniha, ktorú držíte v rukách, ponúka pozoruhodný pohľad do ich sveta a ukazuje, ako môžeme včely chrániť, pomáhať im a tešiť sa z nich v každodennom živote.Prečo sú včely také dokonalé opeľovače?Čo môžeme zmeniť v našom najbližšom okolí, aby sme prilákali rozličné druhy včiel a zabezpečili pre ne potravu?Ako sa zbiera med?Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete v praktickej príručke Včely, ktorá je určená nielen včelárom, ale každému, koho zaujíma svet včiel či včelárstvo.
STÁHNOUT ČÍST
Inzerce včelařství | iFauna.cz
Varovná tabulka POZOR VČELY Plastová tabulka POZOR VČELY. Varovná informační tabulka pozor včely, by měla být viditelně umístěna v blízkosti včelínů a včelích úlů. Výstražná tabulka upozorňuje na nebezpečí bodnutím žihadla. Výstražná tabulka je
Situační a výhledové zprávy - včely (Lesy, eAGRI)
Včely jsou v plné síle a mimo sběru pylu se ze všech sil věnují přinášení nektaru z právě kvetoucích rostlin. Ten květinám slouží v podstatě jako lákadlo pro opylovače všeho druhu, z nichž jsou včely těmi nejpočetnějšími, nejuniversálnějšími, nejpřizpůsobivějšími a tím pádem i nejužitečnějšími.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY