Hledání rovnováhy eBook

Fatimma.cz Hledání rovnováhy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hledání rovnováhy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Charles Landry? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Hledání rovnováhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,76 MB

ISBN: 9788074850479

POPIS
Strategie kulturního managementu a kulturní politika obecně je jednou z nejvíce zanedbaných oblastí v ČR, v praktické i akademické rovině. Publikace zpracovaná předními odborníky pro Radu Evropy nabízí ověřený a přehledný úvod do problematiky. Ceněná je zejména pro své originální pojetí a přehlednost, díky nimž je dobře využitelná nejen pro vedení diskuzí s vysokoškolskými studenty, ale zejména k promýšlení konceptů a modelů kulturních politik na všech úrovních, akademické i politické. Jako pilotní titul nové edice je vhodná také proto, že odráží evropskou realitu a částečně i směr uvažování evropských nadnárodních institucí.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Hledání rovnováhy - drogy-info.cz
Špatná psychika rozmetá tělo na kusy a léčba je pak o hledání rovnováhy, říká lékařka Alice. V životě potkáte řadu zajímavých lidí, ale takových, kdy při jejich slovech své ztrácíte, těch potkáte málo. Možná jednoho za život. Alice Szabó je žena, která se rozhodla žít a tím porazila svou nemoc.
TERAPIE A POHYB│Nabídka kurzů a seminářů
Podtitul: Hledání vnitřní rovnováhy a harmonie Publikace přibližuje cestu k vnitřní harmonii na základě konkrétních příkladů, které vychází ze "zákona polarity života". (celý popis)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY