Hledání rovnováhy eBook

Fatimma.cz Hledání rovnováhy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hledání rovnováhy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Charles Landry? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Hledání rovnováhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

ISBN: 9788074850479

POPIS
Strategie kulturního managementu a kulturní politika obecně je jednou z nejvíce zanedbaných oblastí v ČR, v praktické i akademické rovině. Publikace zpracovaná předními odborníky pro Radu Evropy nabízí ověřený a přehledný úvod do problematiky. Ceněná je zejména pro své originální pojetí a přehlednost, díky nimž je dobře využitelná nejen pro vedení diskuzí s vysokoškolskými studenty, ale zejména k promýšlení konceptů a modelů kulturních politik na všech úrovních, akademické i politické. Jako pilotní titul nové edice je vhodná také proto, že odráží evropskou realitu a částečně i směr uvažování evropských nadnárodních institucí.
STÁHNOUT ČÍST
Nashova rovnováha - Wikipedie
Hledání rovnováhy však vyžaduje mnoho specifických změn, které bychom snad měli mít uchované v národní genetice DNA. Např. omezení úzké specializace a prosazování vícerozměrnosti ve vzdělání - již proto, že vše souvisí se vším. Pochopení vzájemnosti přírody a lidmi vytvářených konglomerací.
Špatná psychika rozmetá tělo na kusy a léčba je pak o ...
Všechny informace o produktu Kniha Hledání rovnováhy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hledání rovnováhy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY