Aranžování rostlin eBook

Fatimma.cz Aranžování rostlin Image

INFORMACE

Hledáte knihu Aranžování rostlin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Roger Egerickx? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Aranžování rostlin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 8072375040

POPIS
Tato kniha popisuje celé řady aranžérských technik, díky nimž budete schopni vytvářet jednoduché i složitější květinové vazby i bez předchozích zkušeností. Kniha obsahuje více než 300 nádherných fotografií včetně názorných instruktáží, jak postupovat krok za krokem.
STÁHNOUT ČÍST
Aranžérsky zajímavé rostliny - eustoma, kontryhel a wax ...
Způsobů aranžování rostlin je mnoho, od hutných kulatých kytic z jednoho druhu květů přes aranžmá symbolizující přírodu až k moderním strohým a elegantním tvarům. Záleží na Vás, který typ vyhovuje Vám a Vašemu domovu, a také na druzích květin a doplňků, které máte k dispozici.
sušené květiny, sušené rostliny, sušina, statice, limonka ...
Při aranžování do vázy se doporučuje zkrátit stonky eustomy pod tekoucí vodou o 2 centimetry šikmým řezem. Při pravidelné výměně vody a poskytnutí květinové výživy vám ve váze vydrží až 2 týdny. Přednostmi eustomy jsou něžné pastelové barvy, dlouhá životnost a hlavně svěží vzhled květů zvonkovitého tvaru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY