Muži a stroje proti přívalu eBook

Fatimma.cz Muži a stroje proti přívalu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Muži a stroje proti přívalu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Miroslav Šnajdr? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Muži a stroje proti přívalu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,78 MB

ISBN: 9788020424846

POPIS
Strhující příběh odvážných bojů hrstky britských pilotů na jaře 1940Další kniha známého leteckého historika se věnuje osudům tří stíhacích squadron britského RAF zařazených do uskupení Advanced Air Striking Force (AASF – Předsunutá letecká útočná armáda) a působících z francouzských letišť.Začíná dnem, kdy německá branná moc 10. května 1940 zahájila západoevropskou ofenzivu a vydala se na triumfální pochod Nizozemskem, Belgií, Lucemburskem a Francií, a končí ve chvíli, kdy po průlomu francouzské fronty u Sedanu dorazil večer 20. května 1940 první z útvarů německé Skupiny armád A u Noyelles-sur-Mer k pobřeží kanálu La Manche. Pouhých jedenáct dnů – a přece tak nekonečně dlouhá doba pro přímé účastníky tehdejších válečných událostí!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Muži a stroje proti přívalu
Popis. Stíhači RAF a Hitlerův blitzkrieg 1940. Další kniha známého leteckého historika se věnuje osudům tří stíhacích squadron britského RAF zařazených do uskupení Advanced Air Striking Force (AASF - Předsunutá letecká útočná armáda) a působících z francouzských letišť.
Muži a stroje proti přívalu (Miroslav Šnajdr) | Detail ...
Titul Muži a stroje proti přívalu - Stíhači RAF a Hitlerův blitzkrieg 1940 od Šnajdr Miroslav, 9788020424846 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY