Chlévská lyrika eBook

Fatimma.cz Chlévská lyrika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chlévská lyrika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chlévská lyrika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Chlévská lyrika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,12 MB

ISBN: 9788073232047

POPIS
Promyšleně komponovaný výbor poezie autorů domácích i zahraničních, proslulých i téměř neznámých, zachycujících něco podstatného ze soužití lidí a jejich domestifikovaných průvodců, pomocníků, živitelů nebo přátel. Antologie není statickým pohledem na zvíře, ale dynamickým obrazem živé atmosféry, která se dnes vytrácí a kterou je proto zapotřebí znovu objevovat. A právě v tom nám pomáhá tato kniha. Tím spíš, že se v ní poezii dostává výrazné podpory, jakou jsou fotografie Jindřicha Štreita, vytvářející sjednocující a umocňující rámec.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha PDF Chlévská lyrika - Prazska PDF
Chlévská lyrika - Volf Zdeněk - Fotografie Jindřicha Štreita a básně týkající se zvířat, mimořádná antologie nemající s současné produkci obdoby.
Chlévská lyrika - Volf Zdeněk - knihkupectví Beletrie.eu
Chlévská lyrika je jeho dlouhodobý profesní zájem, přesněji řečeno místo, kde se jeho zájmy potkávají. Nezvyklou antologii, již uspořádal, provázejí černobílé fotografie z rozsáhlého archivu Jindřicha Štreita.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY