Aktuální průvodce problematikou nelegálního zaměstnávání pro podnikatele 2012 eBook

Fatimma.cz Aktuální průvodce problematikou nelegálního zaměstnávání pro podnikatele 2012 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Aktuální průvodce problematikou nelegálního zaměstnávání pro podnikatele 2012! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Aktuální průvodce problematikou nelegálního zaměstnávání pro podnikatele 2012 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Aktuální průvodce problematikou nelegálního zaměstnávání pro podnikatele 2012.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,35 MB

ISBN: 9788072637553

POPIS
Tato publikace je průvodcem problematikou nelegálního zaměstnávání a je určena nejen zaměstnavatelům, ale všem, kdo se s nelegálním zaměstnáváním mohou setkat.Zásadní změny zavedené novelou k 1. 1. 2012Dne 1. 1. 2012 nabyl účinnosti zákon č. 367/2011 Sb., který změnil mimo jiné i zákon o zaměstnanosti. Novelou se zpřesňuje regulace zákazu nelegální práce. S provedenou změnou souvisí i změna kompetencí nejen inspektorů, ale i zaměstnavatelů. Při zjištění nelegální práce musí být uložena sankce, jejíž nejnižší částka je 250 000 Kč a nejvyšší 10 000 000 Kč.Co v publikaci naleznete?Kniha zpracovává oblast nelegálního zaměstnávání z hlediska jeho společenské škodlivosti, určuje právní rámec v oblasti práv a povinností zaměstnavatele, ale i kontrolních orgánů státu. Autoři publikace ukazují na jednotlivých dílčích případech postupy při kontrole, sankční odpovědnost, ale i správné postupy, jak splnit dané povinnosti a nezpůsobit tak sobě či jinému nebezpečí správního postihu.Nelegální zaměstnávání cizinců Publikace se zabývá jak prací občanů ČR a EU, tak rovněž cizinců ze států mimo EU a jejich legálního zaměstnání. Příručka uvádí do souvislosti užití zákoníku práce, zákona o státní kontrole, o inspekci práce a zákona o zaměstnanosti a z nich plynoucí práva a povinnosti zaměstnavatelů, zaměstnanců, ale i kontrolních orgánů státu.
STÁHNOUT ČÍST
ANAG | Knihkupectví Serius.cz
Knihy z kategórie Zákony a príručky na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy.
Jaká práva mám v zaměstnání
Abeceda účetnictví pro podnikatele 2007 ... Aktuální průvodce problematikou nelegálního zaměstnávání pro podnikatele 2012 Radek Kapoun. Aktuální rozvojové problémy Latinské Ameriky Martin Hrabálek. Aktuální společenskovědní pohledy na výchovu k demokratickému občanství ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY