Lexikon společenského chování eBook

Fatimma.cz Lexikon společenského chování Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lexikon společenského chování! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lexikon společenského chování a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Lexikon společenského chování.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,21 MB

ISBN: 8024723271

POPIS
Bestseller známých odborníků na společenské chování vychází již počtvrté! Neustále aktualizované a doplněné dílo obsahuje vše ze společenského chování dnešní doby. Již čtvrté vydání nejpopulárnější knihy o společenském chování, která je určena především, ale nikoliv pouze pro mladé, obsahuje vše, co každý z nás potřebuje pro úspěch mezi lidmi.Výklad postupuje od nejjednodušších principů a pravidel pro každého, přes návody pro manažery až po nejjemnější finesy do "vysoké společnosti". Vtipný a čtivý text zkušených autorů doplňuje mnoho originálních ilustrací R. Kliského.
STÁHNOUT ČÍST
Lexikon společenského chování - Masaryk University
společenského . chování. Lexikon společenského chování18 . V jiných formách nebo ve vztahu k neplnoprávným osobám (otrokům, propuštěncům, cizincům) byla nerovnost podstat. ně vyšší a tyto osoby musely příslušnými formami vyjadřovat . podřízenost svým pánům. Porušení těchto pravidel se přísně . trestalo.
Specifikace Lexikon společenského chování - Heureka.cz
Lexikon společenského chování Autor: Schelová Bachrachová, Hana a Smejkal, Vladimír Nakladatel: Grada EAN: 9788024736495 ISBN: 978-80-247-3649-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (5. přepracované vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY