50 slavných fotografií eBook

Fatimma.cz 50 slavných fotografií Image

INFORMACE

50 slavných fotografií je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hans-Michael Koetzle. Přečtěte si s námi knihu 50 slavných fotografií na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: 50 slavných fotografií.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,69 MB

ISBN: 9788073915896

POPIS
Fotografie jedinečným a zásadním způsobem formují způsob, jakým hledíme na svět a skutečnost kolem nás. Kniha 50 Photo Icons klade nejvýznamnější milníky na cestě dějinami fotografie pod mikroskop, aby tento kulturní vliv fotografie ukázala.Každá z kapitol se věnuje jednomu snímku, který do detailu popisuje a analyzuje z estetického a uměleckohistorického hlediska. Začíná úplně prvními stálými fotografiemi (Nicéphore Niépce a Louis Daguerre) a provází čtenáře až do dnešního dne skrze avantgardní fotografii dvacátých let a další slavné snímky.
STÁHNOUT ČÍST
50 slavných fotografií. Historie skrytá za obrazy ...
Nemáte vlastní fotografii, ale raději byste si na zeď pověsili dílo jednoho z umělců či fotografů? Naše virtuální galerie obsahuje tisíce motivů a fotografií reálných autorů ale i reprodukcí slavných mistrů. Vyberte si pro sebe ten pravý moderní obraz v technicky nejlepší dostupné kvalitě.
50 slavných fotografií. Historie skrytá za obrazy ...
Kniha 50 slavných fotografií(Hans-Michael Koetzle) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY