Průvodce českým jazykem eBook

Fatimma.cz Průvodce českým jazykem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Průvodce českým jazykem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Průvodce českým jazykem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Průvodce českým jazykem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,12 MB

ISBN: 9788073582739

POPIS
Barevná poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou typu rodinná encyklopedie.Publikace je určena nejen žákům základních škol a studentům prvních ročníků středních škol, ale všem, kteří si chtějí osvěžit základní poznatky z českého jazyka.Najdete zde vše od skloňování vzorů podstatných jmen, určování větných členů, vět hlavních a vedlejších až po zásady psaní životopisu či úředního dopisu.Kniha je přehledně členěna do 8 kapitol, které jsou dále rozvedeny do dílčích podkapitol. V poslední 8. kapitole je obsažen přehled základních pravopisných jevů, které působí největší potíže.Grafickým odlišením stěžejního textu od doplňujících informací je zajištěna snadná orientace a rychlé vyhledávání potřebných informací.Text doprovází průvodní kreslená postava, která se vyjadřuje k různým mluvnickým problémům a svými promluvami je odlehčuje.
STÁHNOUT ČÍST
Průvodce českým jazykem | Knihkupectví ve městě Havířov v ...
Barevná poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou typu rodinná encyklopedie. Publikace je určena nejen žákům základních škol a studentům prvních ročníků středních škol, ale všem, kteří si chtějí osvěžit základní poznatky z českého jazyka.
Průvodce českým jazykem: aneb Co byste měli znát ze ...
Průvodce českým jazykem. 12 % 176 K č. 199 Kč. Zboží skladem, ihned k odeslaní ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY