Potopa eBook

Fatimma.cz Potopa Image

INFORMACE

Hledáte knihu Potopa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je William C. Dietz? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Potopa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

ISBN: 8086354989

POPIS
S umělou inteligencí implantovanou do bojové zbroje Náčelník ztroskotává na Halo uprostřed území masivně okupovaného Smečkou. S údivem zjišťuje, že vojáci vetřelců na prstenci zřejmě cosi hledají. Halo bylo vybudováno dávno zaniklou civilizací a skrývá mnohá tajemství, ovšem jedno z nich všechna ostatní svou velikostí zastiňuje. Náčelník se musí ujmout velení nad lidskými vojáky roztroušenými na všechny strany a pustit se do závodu o odhalení nejtemnější záhady Halo - aby nakonec odhalil největší zdroj jeho síly.
STÁHNOUT ČÍST
potopa překlad z češtiny do němčiny - Seznam Slovník
POTOPA. Katastrofální zničení lidí i zvířat mohutnou záplavou za dnů Noema, v roce 2370 př. n. l. Tuto největší katastrofu v lidských dějinách seslal Jehova a seslal ji proto, že ničemní lidé naplnili zemi násilím.
jiné verze Bible :: Potopa světa
Potopa (hebrejsky מבול ‎‎, mabul; latinsky diluvium), neboli povodeň, je mýtus vyskytující se v mnoha kulturách světa. V západním světě je známá především z bible jako celosvětová katastrofa způsobená Božím zásahem proti lidské zkaženosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY