Město duchů eBook

Fatimma.cz Město duchů Image

INFORMACE

Město duchů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stacia Kane. Přečtěte si s námi knihu Město duchů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Město duchů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,23 MB

ISBN: 9788073983024

POPIS
Chess Putnamová má všeho až nad hlavu. V ulicích Downside se začínají objevovat znetvořené mrtvoly a Chessini šéfové v Církvi skutečné pravdy jí nařídili spolupracovat s mocnou Černou brigádou, aby byl tento ošklivý případ brzy vyřešen.Chess podstoupila Svazující slib, který jí hrozí smrtí, pokud o vyšetřování promluví. Jenže nejznámější hlava zločinců ve městě – a Chessin drogový dealer – se o jejím novém úkolu dozvěděl a trvá na to, aby ho informovala. Navíc potřebné informace zřejmě má zlověstný pouliční obchodník. Jenže ten neřekne, co ví, ani co to má společného s obrovským podzemním Městem věčnosti.Chess bude muset manévrovat mezi vraždícími přízraky – prvními staršími – a spoustou ohavné magie a navíc ještě zvládnout své osobní záležitosti. A jediný muž, kterému Chess může věřit, že jí v tom všem pomůže, má plno důvodů chtít, aby zemřela.
STÁHNOUT ČÍST
Města duchů: 10 nejzajímavějších opuštěných míst světa ...
Hlavní město je známé tím, že v ulicích téměř vždy narazíte na davy lidí. To však neplatí nyní v době nouzového stavu. Turisté i místní jako by se vypařili a metropole nyní často připomíná město duchů. Prahu, jak ji neznáte, můžete vidět ve videu.
Centrum Prahy se mění v město duchů. V ulicích však stále ...
Město duchů Pripjať Město Pripjať s typicky socialistickou architekturou bylo oficiálně založeno 4. února 1970. V době své největší slávy se o něm mluvilo jako o prémiovém městě „mladých lidí", kde průměrný věk obyvatel činil 26 let.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY