Trénink vězně eBook

Fatimma.cz Trénink vězně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Trénink vězně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Trénink vězně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Trénink vězně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

ISBN: 9788089761050

POPIS
Jak trénovat tak, jako kdyby váš život závisel pouze na stupni vaší síly, pevnosti a tvrdostiPaul Wade strávil devatenáct let života v pekelných dírách jako San Quentin, Angola a Marion. Vstoupil do tohoto světa jako vytáhlý hubený slaboch, kterého všichni terorizovali, a pomaličku, kilogram po kilogramu, se dopracoval až ke konečné svobodě jednoho z nejsilnějších mužů planety. Po celou tu dobu se totiž zabýval tím, jak se někam dopracovat a přežít. Ironií je, že takové poklady, jako jsou dávná, ztracená tajemství neuvěřitelné síly, nalezneme zrovna v amerických věznicích. Paul Wade je jedno po druhém „vydoloval“, jako kdyby na tom snad závisel jeho život – a on na tom ve skutečnosti částečně opravdu závisel! Když se konečně dostal na svobodu, rozhodl se, že splatí další část svého dluhu společnosti, částečně umořeného lety v žaláři, a to tím, že nám daruje dar ze všech nejcennější, dar nevyčíslitelné hodnoty – soubor pokynů, jak postupovat při budování dokonalosti vlastního těla, kterých se dokáže držet naprosto každý, kdo má pevnou vůli, a které z každého slabocha udělají silného a neporazitelného jedince.
STÁHNOUT ČÍST
Trénink vězně / Nejlevnější knihy
Trénink vězně - Jak se osvobodit od slabosti - využití ztraceného tajemství síly nutné k přežití 4.5 9 recenzí Jak trénovat tak, jako kdyby váš život závisel pouze na stupni vaší síly, pevnosti a tvrdosti Paul Wade strávil devatenáct let života v pekelných dírách jako San Quentin, Angola a Marion.
Trénink vězně - cvičení, co funguje - Diskuze - eMimino.cz
Kupte knihu Trénink vězně Deník silového tréninku (Wade Paul „Coach") s 22 % slevou za 350 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY