Nepochopiteľná láska eBook

Fatimma.cz Nepochopiteľná láska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nepochopiteľná láska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nepochopiteľná láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Nepochopiteľná láska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,62 MB

ISBN: 9788088863625

POPIS
Čo sa stane, ak dovolíme láske dotknúť sa nášho srdca? Boh nás nemiluje preto, že sme bezchybní ani preto, že sme dokonalí. Miluje nás jednoducho preto, že sme.V knihe Nepochopiteľná láska John Ortberg približuje Boha, ktorého si dávno túžil stretnúť. Otca, ktorý ťa miluje ako svoje dieťa a ktorý sa snaží, aby si v živote prežíval čo najväčšiu radosť. Privádza nás k najhlbšej podstate existencie Boha, kde objavíme Božiu vášnivú lásku k svojmu stvoreniu. Ukazuje nám, ako môžeme nášho partnera, rodinu a priateľov a celý svet okolo milovať takou praktickou a premieňajúcou láskou, akú rozdával Ježiš.
STÁHNOUT ČÍST
Nepochopiteľná láska - eshop EVS
Jste zmatení a přemýšlíte, zda sexuální přitažlivost, kterou cítíte k druhé osobě, je opravdová láska, nebo jen chtíč, který pravé city maskuje? Láska se s chtíčem dost často plete, protože prvním znamením lásky bývá obvykle chtíč, což je přirozené. Je to dar od přírody, který máme. Sex může být skvělý, ale nemusíte toužit po něčem dalším.
Nepochopiteľná láska
A neopětovaná láska byla jako nevyléčitelné zranění, které, jak dny plynuly, z paměti stále nemizelo. Dnes jsem šťastně ženatý. Společně překonáváme každodenní nedorozumění , příležitostně propukající nenávisti, vzájemné špinavůstky i velkolepé záblesky slávy manželského spojenectví.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY