Fialová kráva eBook

Fatimma.cz Fialová kráva Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Fialová kráva! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Fialová kráva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Fialová kráva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,34 MB

ISBN: 9788025311202

POPIS
Nechcete už být ve světe marketingu jednou z mnoha nudných hnědých krav? Pak je na čase změnit staré přístupy a oslovit své potenciální spotřebitele a zákazníky něčím novým. Staňte se fialovou krávou! Odpovědi na otázky, jaké jsou současné marketingové postupy a co nám nabízejí, vám dá populárně, přístupně a vtipně napsaná příručka světoznámého autora Setha Godina.
STÁHNOUT ČÍST
Diskuse: Fialová kráva klikne. Malťan vydělává na analýze ...
Milka je od roku 1990 mezinárodní značka americké společnosti Mondelēz International vyrábějící čokoládu a čokoládové výrobky. Společnost byla založena již v roce 1901 Švýcarem Philippem Suchardem a od svého počátku byly její produkty baleny do fialového obalu, která přetrvala do současnosti a symbolem společnosti se stala fialová kráva tzv.
10 věcí, které jste o Milce nevěděli - G.cz
Fialová kráva. Beno Trávníček. Je až k neuvěření, co dnes dokážou dětem nabídnout na hraní výrobci hraček. Prsaté barbíny z plastické hmoty jsou jenom špičkou ledovce, které si povšiml - tuším - i Vatikán. Pokračovat můžeme různými zvířátky nejrůznějších barev a střihů. Když se pak městského ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY