Zítra už bude všechno v pořádku eBook

Fatimma.cz Zítra už bude všechno v pořádku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zítra už bude všechno v pořádku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zítra už bude všechno v pořádku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zítra už bude všechno v pořádku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

ISBN: 9788090551596

POPIS
Formálně průzračné verše, jimiž Tomáš Jacko ve své sbírce suverénně žongluje do všech stran, přibližují laskavě krutý svět, který se zdá být až děsivě přítomný. Hlavně ale budí dojem maximálně prožitého. Je to hra, nebo to není hra? Tomáš Jacko je znám jako brilantní překladatel poezie, jemuž pokořování básnických forem aboření mýtů je spíš rozkoší než bolestnou výzvou. A čtenář se tak nyní může cítit až zaskočen, když se u tohoto autora dostane tak blízko, tak na dřeň „lyrickému subjektu“. Nechtěli bychom prožít to, co autor předestírá, že se stalo a děje. A přitom palčivě, skoro v obavách pociťujeme, že je to všechno — krom toho, že je to hezky napsáno — možná taky pravda. Všeobecná skepse, velmi hořká ironie ačernočerný humor jsou jenom oděvem této poezie. Svlečená stojí před námi děsivě zranitelná, a přitom zavazující. Zavazuje odpovědností k přečtenému i k prožitému.
STÁHNOUT ČÍST
Zítra už bude všechno v pořádku - Tomáš Jacko - Megaknihy.cz
Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, ... Zítra už bude všechno v pořádku ... ale i ti, pro něž jsou předškolní a školní léta už jen vzpomínkou. Básnická sbírka „Sto dětí" Tomáše Jacka, jejíž součástí je sto... Zobrazit celý text.
Tomáš Jacko | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Zítra už bude všechno v pořádk... Jednotky; Zítra už bude všechno v pořádku / Hlavní autor: Jacko, Tomáš, 1978-Jazyk: Čeština: Vydáno: ... Noc na denním pořádku / Hlavní autor: Jakimiv, Iva, 1984- Vydáno: (2006) Už je to ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY