Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy eBook

Fatimma.cz Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,93 MB

ISBN: 9788097087500

POPIS
Publikace uvádí čtenáře do světa tohoto geniálního a tajemného vynálezce. Páteř díla tvoří podivuhodný Teslův traktát Problematika zvyšování energie lidstva, který napsal v roce 1900, kde se dozvíme o jeho pohledu na duchovní pouť člověka a celého lidstva. Rozepisuje se v něm podrobně o tom, co člověka na jeho cestě sráží a co ho naopak žene vpřed. Dokument obsahuje i řadu vědeckotechnických prognóz a zaobírá se způsoby získávání energie, která je v přírodě volně k dispozici.Další část knihy tvoří zasvěcené články o:- možnosti bezdrátového přenosu elektrické energie- Teslově elektromobilu jezdící na elektřinu získávanou z atmosféry- Teslově ztracenému vynálezu přijímače volné energie z atmosféry- Teslových paprscích smrti a o dalších laserových a částicových zbraních
STÁHNOUT ČÍST
Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy - Childress David ...
Všechny informace o produktu Kniha Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy - David Childress, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy - David Childress.
Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy - BEN
Kniha "Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy" uvádí čtenáře do světa geniálního a tajemného vynálezce, kterým byl Nikola Tesla, jehož význam je plně doceňován až v poslední době. Autor Childress David. Vydal Citadella v roce 2012. 192 stran A5, brožovaná V2.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY