Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města eBook

Fatimma.cz Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města Image

INFORMACE

Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Chris Riddell. Přečtěte si s námi knihu Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,49 MB

ISBN: 8020412271

POPIS
Pokud Prabouře zničí Svatý Frax, propadne Světakraj zkáze. Jen mladý pirátský kapitán Snítek ví, jak tomu zabránit. Dobrodružství neohroženého kapitána létajících pirátů Snítka zdaleka nejsou u konce. Spolu se statečnou posádkou se vydává do neprobádaných míst za hranice Světakraje a pronikne až do samého srdce Prabouře. Setká se tam se svým ztraceným otcem a dozví se od něho tajemství, na němž závisí další osud Svatého Fraxu i celého Světkraje. Při zániku bouře však mladý kapitán ztratí paměť i věrné létající piráty. Naštěstí získá oddaného přítele v nepraktickém, ale nesmírně sečtělém Kapulčíkovi. Vydejte se s ním po stopách zmizelých druhů do brlohu Dolního Města, na létající loď zrádného Hromobila Supatce a na Velký skřehulí trh s otroky uprostřed Hvozdu. Vzpomene si Snítek, co mu svěřil Mračný vlk? Osud létajícího města visí na vlásku!
STÁHNOUT ČÍST
Kroniky Světakraje série | Databáze knih
Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města 1,200 Kč 799 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení .
KRONIKY SVĚTAKRAJE, VOX | Aukro
Kroniky Světakraje III. - Zkáza létajícího města Autor: Riddell, Chris a Stewart, Paul Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020412270 ISBN: 80-204-1227-1 Originál: The Edge Chronicles: Midnight over Santaphrax Překlad: Lyčková, Viola Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY