Život jedna báseň eBook

Fatimma.cz Život jedna báseň Image

INFORMACE

Hledáte knihu Život jedna báseň? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Colleen Hoover? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Život jedna báseň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,50 MB

ISBN: 9788086938929

POPIS
Osmnáctileté Layken zvané Lake nečekaně umírá otec, a přestože jeho ztrátu bolestně prožívá, stává se oporou matce i malému bratrovi. Zvlášť když se rodina musí stěhovat přes celou zemi. A na novém místě, kde Lake neočekává vůbec nic dobrého, poznává Willa, kluka ze sousedství s jedinečným smyslem pro humor a vášní pro poezii. Začínající vztah však ukončí šokující odhalení… Další romantický příběh od Colleen Hoverové, autorky bestselleru Bez naděje.
STÁHNOUT ČÍST
Život jedna báseň alternativy - Heureka.cz
Život jedna báseň je prvotinou oblíbené americké spisovatelky Colleen Hoover, autorky série Bez naděje, která loni nadchla mnoho českých čtenářek.Ačkoliv se jedná o odlišné příběhy, můžeme v jejích románech najít společné znaky - jsou to young adult romance, ve kterých se osud s hlavními hrdiny zrovna dvakrát nemazlí.
Život jedna báseň (Colleen Hoover) | Detail knihy | ČBDB.cz
Všechny informace o produktu Kniha Život jedna báseň, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Život jedna báseň.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY