Jihoafrická republika eBook

Fatimma.cz Jihoafrická republika Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jihoafrická republika? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Jaroslav Kalivoda? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Jihoafrická republika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,34 MB

ISBN: 9788086226873

POPIS
Tyto publikace si nekladou za cíl nabídnout encyklopedický přehled o navštívených zemích, ale spíše poskytnout návštěvníkům základní informaci. Knihy jsou řazeny do kapitol zpracovávajících vždy ucelené okruhy po zajímavých lokalitách. Jsou pojaty tak, aby dokázaly individuálnímu turistovi pomoci k plánování zájezdu a dobré orientaci v této zem; nicméně může v mnohém posloužit i návštěvníkovi, který sem zavítá v rámci organizované turistiky se skupinou.
STÁHNOUT ČÍST
Jihoafrická republika (JAR)
Northern Cape je domov pro vinařství ?Orange River Cellars?, které bylo založeno v roce 1963. Zalitý sluncem, zvlněný terén, známý pro své blankytné nebe a fascinující krásu červených písků pouště Kalahari, skrývá ve svém srdci živou oázu bezkonkurenční krásy - Orange River of Great Gariep, jak byla historicky nazývána.
Jihoafrická republika bez cestovky (průvodce ...
Jihoafrická republika je devátým největším světovým producentem vína, s roční produkcí šesti set milionů litrů vína a celkovým podílem 3,1 % světové produkce. Jihoafrická republika je módní a krásnou vinařskou zemí s velmi kvalitními místními víny. Vinohradnictví v Jihoafrické republice je stále na vzestupu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY