Jihoafrická republika eBook

Fatimma.cz Jihoafrická republika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jihoafrická republika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jihoafrická republika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Jihoafrická republika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,82 MB

ISBN: 9788086226873

POPIS
Tyto publikace si nekladou za cíl nabídnout encyklopedický přehled o navštívených zemích, ale spíše poskytnout návštěvníkům základní informaci. Knihy jsou řazeny do kapitol zpracovávajících vždy ucelené okruhy po zajímavých lokalitách. Jsou pojaty tak, aby dokázaly individuálnímu turistovi pomoci k plánování zájezdu a dobré orientaci v této zem; nicméně může v mnohém posloužit i návštěvníkovi, který sem zavítá v rámci organizované turistiky se skupinou.
STÁHNOUT ČÍST
Ceny | Jihoafrická republika | JAR
Jihoafrická republika je vyhlášená pěstováním vinné révy. Na stovkách hektarů zrají ty nejlepší odrůdy, ze kterých se vyrábí červené, bílé i růžové víno. Vychutnejte si ta nejlepší a pečlivě vybraná vína od předních jihoafrických vinařství ...
Jihoafrická vína
Jižní Afrika, též známá jako JAR nebo zastarale Jihoafrická republika, se nachází na nejjižnějším cípu afrického kontinentu. Sousedí (od severozápadu k severovýchodu) s Namibií, Botswanou, Zimbabwe, Mozambikem, Svazijskem a uprostřed země její území perforuje ještě malé horské království Lesotho.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY