Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek eBook

Fatimma.cz Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,66 MB

ISBN: 9788086438610

POPIS
Na historických snímcích jsou v publikaci zachyceny tři turistické cíle a to Suchý vrch, Severomoravská chata a Lázek. Mezi těmito chatami a rozhlednou jsou zachyceny obce poblíž bývalé zemské hranice. Prostřednictvím historických snímků na české straně navštívíme Červenou vodu, Šanov, Křížovou horu, Bílou Vodu, Moravský Karlov, Mlýnický Dvůr, Čenkovice, Valteřice, Výprachtice, Horní a Dolní Heřmanice, Cotkytli a Strážnou. Na moravské straně se zastavíme u Svaté Trojice, v Podlesí, Písařově, Bukovicích, Štítech, Herolticích, Březné, u hotelu Hýbl, v Crhově, Drozdovské Pile a naše putování ukončíme v Hoštejně.
STÁHNOUT ČÍST
Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek - Zdeněk ...
Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek na starých pohlednicích a fotografiích. Na historických snímcích jsou v publikaci zachyceny tři turistické cíle a to Suchý vrch, Severomoravská chata a Lázek. Mezi těmito chatami a rozhlednou jsou zachyceny obce poblíž bývalé zemské hranice.
Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek: na starých ...
Pomezí Čech a Moravy od Suchého vrchu po Lázek GÁBA ZDENĚK, ... Severomoravská chata a Lázek. Mezi těmito chatami a rozhlednou jsou zachyceny obce poblíž bývalé zemské hranice. Prostřednictvím historických snímků na české straně navštívíme Červenou vodu, Šanov, Křížovou horu, Bílou Vodu, Moravský Karlov ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY