Zenová kytara eBook

Fatimma.cz Zenová kytara Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zenová kytara! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zenová kytara a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Zenová kytara.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,21 MB

ISBN: 8072051660

POPIS
Autor líčí své vlastní zkušenosti s hudbou a vede nás k objevování harmonie v našich životech, a tím k otevřenosti vůči zenové bdělosti. Kniha je plná inspirujících výroků známých hudebníků, nádherných kaligrafií, zenových a samurajských příběhů a ukazuje v padesáti osmi lekcích, seřazených do čtyř hlavních oddílu, začátečnickou mysl od "dvanácti hlavních bodu" přes "Dvanáct běžných chybných kroků" a pres zvládnutí techniky hraní na ceste až k nejvyšším úrovním zenu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Zenová kytara - Sudo Philip Toshio | Dobré Knihy.cz
Zenová kytara. Sudo Philip Toshio. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Autor líčí své vlastní zkušenosti s hudbou a vede nás k objevování harmonie v našich životech, a tím k otevřenosti vůči zenové bdělosti. ...
Philip, T.: Zenová kytara (90 Kč) - Antikvariát 5D.cz
Zenová kytara. Kdo napsal knihu Zenová kytara? Autorem je Philip Toshio Sudo. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY