Cesta k uzdravení eBook

Fatimma.cz Cesta k uzdravení Image

INFORMACE

Hledáte knihu Cesta k uzdravení? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jan Palouček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Cesta k uzdravení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,25 MB

ISBN: 9788090681903

POPIS
Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své pětadvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Kniha se může stát průvodcem všech lidí, kteří se snaží porozumět nejen nemoci, ale také svému životu.MUDr. Jan Palouček vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy vPraze, léta pracoval jako ortoped-traumatolog. Odroku 1990 žije v jižních Čechách, působí v oblasti alternativní medicíny, zdravého životního stylu a léčitelství. Přednáší rovněž na témata sebepoznání, rozvoje osobnosti a vnímání energií. Je spoluautorem knihy Cesta k životu a autorem knihy Poselství barev. Je uveden v životopisné encyklopedii osobností Who is… ? v České republice.
STÁHNOUT ČÍST
Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení
Cesta k Vaší celistvosti a žití života v hojnosti. Cesta k Vašemu uzdravení na všech úrovních. Cesta k silné transformaci sebe sama. Cesta k osobnímu růstu. Propojuji v sobě vědomosti západní medicíny, moudrost tradiční čínské medicíny a vedení přesahující ego při individuálních sezeních.
Cesta - Brandon Bays | Databáze knih
Cesta k uzdravení Autor: Palouček, Jan Nakladatel: Integrál Brno EAN: 9788087176139 ISBN: 978-80-87176-13-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY