Rostliny eBook

Fatimma.cz Rostliny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rostliny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rostliny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Rostliny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,73 MB

ISBN: 9788026425472

POPIS
Pestré ilustrace s mnoha detaily z naší přírodyVítejte v okouzlujícím a úžasném světě kvetoucích rostlin! Bez nich by život na této planetě nemohl existovat. Odkud se ale berou? Toto knížkové leporelo s pestrými ilustracemi nabízí základní fakta o životě rostlin a rozvíjí lásku k přírodě.
STÁHNOUT ČÍST
Rostliny | Truhlíkov.cz
Půdopokryvná rostlina je venkovní okrasná trvalka, která se postupně rozrůstá a vytváří alternativu trávníku. Některé druhy se používají jako byliny. Půdopokryvné rostliny mají pestré barvy, kvetou, voní. Nepotřebují téměř žádnou údržbu. Tip: Přečtěte si články o zahradních rostlinách.
Nahosemenné - Wikipedie
+ nádherné rostliny + kvalitně zabaleno! Můj první nákup a maximální spokojenost! Super rychlé dodání. Krásně zabalené rostliny! Rostliny přišly v květináčkách, pěkné velké kořeny, mohutné vzrostlé vitální rostliny, zabaleno v ochranném igelitu, dorazily ještě vlhké. :-) V krabici byly vypodložené proti ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY