To je něco! Obří dinosauři eBook

Fatimma.cz To je něco! Obří dinosauři Image

INFORMACE

Trávit čas knihou To je něco! Obří dinosauři! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu To je něco! Obří dinosauři a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: To je něco! Obří dinosauři.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,98 MB

ISBN: 9788025624081

POPIS
Jak dlouhé měl tyranosaurus zuby? Kdo jedl kameny? Kde si spinosauři chytali večeři? Vydej se na cestu zpátky v čase do říše úžasných dinosaurů.Tato knížka je napěchována zajímavostmi a vtipnými fakty. Bohatě ilustrované stránky ti představí jednotlivé dinosaury. Díky odklápěcím okénkům, otočnému kolečku, velké rozkládací stránce a veršům se při čtení budeš skvěle bavit.
STÁHNOUT ČÍST
To je něco! Obří dinosauři | KNIHCENTRUM.cz
To je něco! Obří dinosauři. ... Tato knížka je napěchována zajímavostmi a vtipnými fakty. Bohatě ilustrované stránky ti představí jednotlivé dinosaury. Díky odklápěcím okénkům, otočnému kolečku, velké rozkládací stránce a veršům se při čtení budeš skvěle bavit.
Svojtka&Co: To je něco! Obří dinosauři - Recenze a ...
To je něco! Obří dinosauři. Lon Lee. Před miliony let byl svět plný úžasných tvorů, kteří teď čekají, až je objevíš. S knížkou plnou okének a pohyblivých prvků bude poznávání dinosaurů zábava! Věk 2+ Kniha je skladem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY