Latinsko-český slovníček Římského práva eBook

Fatimma.cz Latinsko-český slovníček Římského práva Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Latinsko-český slovníček Římského práva! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Latinsko-český slovníček Římského práva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Latinsko-český slovníček Římského práva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,75 MB

ISBN: 9788073803872

POPIS
Tato publikace nabízí přehlednou formou, v abecedním pořádku, přehled nejdůležitějších pojmů, termínů a obratů z římského práva. Základem je právní terminologie používaná v rámci všech oblastí římského soukromého práva (právo osob, věcná práva, závazky, dědické právo, právo procesní). Kromě toho jsou sem výběrově zařazeny také pojmy z práva veřejného: trestní právo, ústavní právo, administrativní právo, oblast daní a poplatků. Na závěr jsou zařazeny některé často používané latinské definice a právní zásady. Kromě toho, že zde obsažen také obecný přehled základů výslovnosti latiny, jsou u všech termínů, definic i zásad uvedeny také délky výslovnosti. Tato publikace je určena nejen studentům právnických fakult, ale rovněž i všem dalším zájemcům o římské právo.
STÁHNOUT ČÍST
Latinsko-český slovníček římského práva - Burza učebnic
Kniha Latinsko-český slovníček římskeho práva, 2.vyd. - pohodlný nákup v špecializovanom kníhkupectve na pravnickaliteratura.sk
Latinsko-český slovníček římského práva 2. rozšířené ...
Latinsko-český slovníček římského práva / Hlavní autor: Skřejpek, Michal, 1957- Vydáno: (2012) Anglicko-český právnický slovníček : (vybrané pojmy a termíny) / Hlavní autor: Sovová, Olga Vydáno: (2004)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY