Keramika I eBook

Fatimma.cz Keramika I Image

INFORMACE

Hledáte knihu Keramika I? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Alena Vondrušková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Keramika I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,41 MB

ISBN: 8024708892

POPIS
Každá kniha edice Šikovné ruce je srozumitelným návodem na výrobu jednoduchých i složitějších předmětů vztahujících se k danému tématu. Obsahuje vždy seznam potřebných pomůcek a materiálu i podrobný postup přípravy a výroby, doprovázený mnoha ilustracemi i fotografiemi. Jak napovídá název, při vytváření výrobků podle této knihy nebudete potřebovat žádné zvláštní pomůcky. Publikace seznamuje s různými technikami, které se používají při modelování z hlíny – modelování z hroudy, plátů, válečků, kuliček a volné ruky. Popisuje také techniky zdobení výrobků – lepení, glazování a opomenuto není ani vypalování hotových výtvorů.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Keramika I | Knihy.ABZ.cz
Zahradní keramika a bytové doplňky od Ivony Spurné. Jedinečné plastiky či menší dekorace zútulní vaši zahradu. Každý kus je ručně vyrobený originál.
E-kniha: Keramika I | Knihy.ABZ.cz
Kao članica Jovanović grupe, Keramika Jovanović se bavi veleprodajom keramičkih pločica, opreme za kupatila i opekarskih proizvoda.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY