Czech in Ostrava eBook

Fatimma.cz Czech in Ostrava Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Czech in Ostrava! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Czech in Ostrava a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Czech in Ostrava.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,58 MB

ISBN: 9788074644887

POPIS
Učebnice češtiny pro cizince vznikla na základě několikaleté zkušenosti s výukou zahraničních studentů přijíždějících především v rámci programu Erasmus. Ve 12 lekcích podává přehled základní české gramatiky, lexika a konverzačních témat (úroveň SERR A1–A2). Po úvodním představení českého jazyka a jeho specifik následují lekce obsahující vždy konkrétní gramatiku, prakticky-komunikačně zaměřená cvičení a základní komunikační témata, s nimiž se student-cizinec setkává, např. studium, univerzita, na kolejích, e-mailová komunikace, prezentace projektu, cestování, nakupování apod. Pozornost je věnována rovněž jazykové etiketě, např. vykání, oslovování. Mediačním jazykem prvních 5 lekcí je angličtina.
STÁHNOUT ČÍST
Ostrava 2020: Best of Ostrava, Czech Republic Tourism ...
Programme. Programme of the NATO Days in Ostrava consists of associated events, taking place in Ostrava, and a main part, taking place from Saturday to Sunday at the Ostrava Leos Janacek Airport.
THE 15 BEST Things to Do in Ostrava - 2020 (with Photos ...
Najdete tu nejen adresu obchodního domu, informace o otevírací době a jak se k nám dostanete, ale i informace o speciálních akcích a aktivitách v obchodním domě IKEA Ostrava.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY