Obchodník eBook

Fatimma.cz Obchodník Image

INFORMACE

Hledáte knihu Obchodník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Joseph O´Connor? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Obchodník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,32 MB

ISBN: 9788020418029

POPIS
V románu Obchodník sledujeme život v zásadě slušného, avšak zoufalého muže ve středním věku, jenž se vlivem tragických událostí proměňuje ze sympatického smolaře v krutého mstitele. Jeho dopis adresovaný dceři ležící po přepadení v kómatu v dublinské nemocnici tvoří rámec třetího autorova románu. Hlavní osou příběhu je nejen osobní zpověď hlavního hrdiny, ale i akt pomsty, jež se hrůzně zvrátí a promění v groteskní frašku. Autor se v této skvostně psychologicky pojaté knize postupně přibližuje k obnažení tajů a úskalí těch nejsilnějších lidských citů: lásky a nenávisti. Obchodník se řadí mezi nejlepší irské moderní romány.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodník - John Grisham | Databáze knih
Obchodník (anglicky "The Business Man") je satirická povídka amerického spisovatele Edgara Allana Poea vydaná roku 1840.. Povídka ironicky reaguje na nekalé obchodnické praktiky a představuje koncept člověka, jenž podniká sám za sebe. Za úspěch však považuje i zřejmé selhání.
Pelhřimovský OBCHODNÍK
Obchodník s deštěm aneb souboj jak nebýt snílkem ani pesimistou (protože slovo realista bych pro tenhle případ úplně nepoužla).Naoko prostý a jednoduchý film. Pokud se nad tím člověk zamyslí a nenechá se "napálit" humorem a lehkostí může zjistit, že to tak "odlehčený" film úplně není.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY