Staré pověsti české eBook

Fatimma.cz Staré pověsti české Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Staré pověsti české! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Staré pověsti české a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Staré pověsti české.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,74 MB

ISBN: 9788073915063

POPIS
Staré pověsti české popisujú udalosti z českej histórie založené na ľudovej slovesnosti a historických faktoch. Kniha vyšla prvýkrát už v roku 1894 a s výnimkou obdobia protektorátu vychádza opakovane dodnes. V českom vydaní s ilustráciami Věnceslava Černého.
STÁHNOUT ČÍST
Staré pověsti české - Alois Jirásek — Kniha.cz
Staré pověsti české O Čechovi. Stará česká pověst začíná v Charvatské zemi, která je pravlastí Slovanů. V této zemi žilo velké množství lidí. Stalo se, že se mezi nimi strhly velké nepokoje a války. Proto se dva bratři vojvodové Čech a Lech rozhodli, že se svými rodinami a rody Charvátskou zemi opustí a budou ...
Kniha Staré pověsti české - Kouzelné čtení | ALBI eshop
Staré pověsti české Alois Jirásek Autor shromáždí ve svém díle báje, pověsti, legendy a proroctví, která rozdělil do tří oddílů. Nejstarší báje a pověsti jsou Staré pověsti české. Pověsti z pozdější doby jsou Pověsti doby křesťanské. Posledním souborem je Ze starobylých proroctví.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY