Star Wars: Darth Bane 2 - Pravidlo dvou eBook

Fatimma.cz Star Wars: Darth Bane 2 - Pravidlo dvou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Star Wars: Darth Bane 2 - Pravidlo dvou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Star Wars: Darth Bane 2 - Pravidlo dvou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Star Wars: Darth Bane 2 - Pravidlo dvou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,16 MB

ISBN: 9788025239902

POPIS
Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil.Darth Bane nalézá dokonalou učednici v Zannah, jež přes své mládí ovládá instinktivní spojení s temnou stranou. Pod Baneovým vedením se Zannah stane nepostradatelnou na tažení Sithů za zničením Jediů a ovládnutím galaxie. Jeden Jedi je však přesvědčen, že Sithové přežívají. Dokonce ani on však netuší nic o úžasných nových znalostech, které Bane objevil a jež ho učinily mnohem silnějšm, než si kdo dovede představit.
STÁHNOUT ČÍST
STAR WARS Darth Bane 2. Pravidlo dvou / Nejlevnější knihy
Darth Bane: Rule of Two je pokračování knihy Darth Bane: Cesta Zkázy, a byla alternativou plánované knihy o Darthu Plagueisovi. Kniha přesněji vypráví příběh o Zannah a jejím mistrovi Darthu Baneovi po sedmé bitvě o Ruusan. Preview knihy bylo zveřejněno v brožovaném vydání Star Wars: Oddanost, vydané ve stejný den.
Sith - Wikipedie
Kupte knihu STAR WARS Darth Bane 2. Pravidlo dvou (Drew Karpyshyn) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY