Výcvik psa na vodítku eBook

Fatimma.cz Výcvik psa na vodítku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Výcvik psa na vodítku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Výcvik psa na vodítku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Výcvik psa na vodítku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,27 MB

ISBN: 9788075411976

POPIS
V každodenním životě se psem se bez této pomůcky neobejdete, ovšem pes, který by byl příkladným „chodcem“ na vodítku, se nejspíš ještě nenarodil. Tato chovatelská příručka pomůže každému psu i jeho pánovi zajistit uvolněné procházky v dobré náladě. Kromě podrobného popisu běžných výcvikových pomůcek vás při cíleném tréninku podpoří strukturované a srozumitelné výcvikové plány pro psy všech věkových kategorií i charakterových typů.Vyskytnou-li se problémy a obtíže, pomůže vám řada praktických tipů a rady odborníka – díky nim se výcvik vedení psa na vodítku zaručeně podaří.
STÁHNOUT ČÍST
Vycvik psa na voditku | Sleviste.cz
Do této doby jsme od psa vyžadovali, aby s námi, připnut na vodítko, šel. Ať už na procházku frekvencí nebo do dopravního prostředku. Chůze na vodítku byla do této chvíle živelná, bez vyžadované větší přesnosti. Psa jsme naučili, že musí chodit po levém boku psovoda.
Vycvik psa na voditku | Sleviste.cz
Vodění psa na vodítku. Výcvik vodění psa na vodítku je velmi důležitý i pro Vaše budoucí fungování, proto mu věnujte patřičnou pozornost. Pes má jít klidně při levé noze vůdce, nemá ho předbíhat ani za ním zaostávat. Při spatření zvěře nebo při střelbě se nesmí na vodítku cukat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY