Ledové království: Moje první čtení eBook

Fatimma.cz Ledové království: Moje první čtení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ledové království: Moje první čtení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ledové království: Moje první čtení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Ledové království: Moje první čtení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,34 MB

ISBN: 9788025237816

POPIS
Milí rodiče!Připravili jsme pro vás a vaše děti novou radu MOJE PRVNÍ ČTENÍ určenou začínajícím čtenářům, kteří již zvládají samostatně přečíst delší souvislý text. V příbězích oblíbených postav ze známých pohádek, jako jsou princezny Anna A Elsa, rybky Nemo a Dory, dinosaurus Arlo a kluk Špunt nebo hrdinové z filmu V hlavě či Zootropolis, si děti procvičí získané čtenářské dovednosti, rozšíří slovní zásobu a prohloubí schopnost porozumět přečtenému textu. Naše knížky pomohou rozvíjet kreativitu i emoční inteligenci a přispějí k dobrému vztahu ke knihám a čtení vůbec.Přejeme, aby se první setkání s opravdovou velkou knihou stalo pro dětského čtenáře nezapomenutelným zážitkem!
STÁHNOUT ČÍST
Ledové království - Moje první čtení - Knihy.ABZ.cz
Moje první čtení Ledové království - Walt Disney Milí rodiče! Připravili jsme pro vás a vaše děti novou řadu MOJE PRVNÍ ČTENÍ určenou začínajícím čtenářům, kteří již zvládají samostatně přečíst delší souvislý text.
Ledové království - Moje první čtení - Barbara Jean Hicks ...
187 Kč Moje první čtení Ledové království | Walt Disney . Moje první čtení Ledové království | Milí rodiče! Připravili jsme pro vás a vaše děti novou řadu MOJE PRVNÍ ČTENÍ určenou začínajícím čtenářům, kteří již zvládají samostatně přečíst delší souvislý text. V příbězích oblíbených postav ze známých pohádek, jako jsou princezny Anna A Elsa ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY