Nejvýznamnější postavy v historii světa eBook

Fatimma.cz Nejvýznamnější postavy v historii světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nejvýznamnější postavy v historii světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nejvýznamnější postavy v historii světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Nejvýznamnější postavy v historii světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,51 MB

ISBN: 8072379259

POPIS
Kdo to byli Buddha, Alexandr Veliký, Archimedes, Ježíš Kristus, Mohamed, Napoleon Bonaparte, Albert Einstein, Kryštof Kolubus, Remesse Veliký? V této knize Nejvýznamnější postavy v historii světa, která je určena všem zvídavým dětem od 4 do 15 let, najdete informace o nejvýznamnějších postavách historie světa. Kniha obsahuje mnoho zajímavých informací, text je srozumitelný, doplněný barevnými ilustracemi a fotografiemi.
STÁHNOUT ČÍST
7 divů světa, #6 Mauzoleum v Halikarnassu - Memento ...
Nejvýznamnější osobou světa v celé lidské historii je podle internetového vyhledávacího programu Ježíš Kristus. Podívejte se, kdo byl druhý, kde skončil Hitler a kde Mozart. Na druhém místě kraluje francouzský generál a politický vůdce Napoleon Bonaparte a hrdým majitelem třetí příčky je zase zakladatel a první ...
Nejvýznamnější postavy v historii světa (s14) | Aukro
Nejkratší Dějiny světa na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY