Multimédiá a ochrana ich obsahu eBook

Fatimma.cz Multimédiá a ochrana ich obsahu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Multimédiá a ochrana ich obsahu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Multimédiá a ochrana ich obsahu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Multimédiá a ochrana ich obsahu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,19 MB

ISBN: 9788080861995

POPIS
Predložená monografia so zameraním na multimédiá a ochranu ich obsahu je výsledkom dlhoročnej výskumnej činnosti orientovanej na túto problematiku, realizovanej na báze viacerých výskumných projektov riešených na Katedre elektroniky a multimediálnych telekomunikácií FEI TU v Košiciach.
STÁHNOUT ČÍST
Ochrana siete prostredníctvom firewallu | ESET
Klubům z anglické fotbalové ligy hrozí, že i když se Premier League, která byla v polovině března přerušena kvůli pandemii koronaviru, podaří dohrát, budou muset vrátit až 400 milionů liber z vysílacích práv. Informovaly o tom server BBC a list The Guardian.
Výber obsahu buniek v Exceli - Podpora pre Office
Bývalý hokejový obránce Patrik Rimmel se stal novým manažerem extraligových Vítkovic. V ostravském klubu bude mít na starosti i sportovně administrativní úsek, ve kterém nahradí do důchodu odcházejícího Jana Faltra. Sedmačtyřicetiletý Rimmel dosud působil jako generální manažer a asistent trenéra v prvoligovém Havířově.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY